اوراق اداری

هر برندی ،هر کسب و کار یا هر شرکت و سازمانی قطعا مکاتبات اداری خاص خود را با اشخاص و یا سازمان و شرکت های دیگر و حتی درون ساختار اداری خود دارد.استفاده از اوراق اختصاصی اداری برای انجام مکاتبات اداری یا ارائه گزارشات مالی و فنی، از ساده ترین حربه های برندها برای متمایز شدن است.این اوراق اداری با توجه به اهداف و نوع کاربرد سازمان ها طراحی می شوند و از موثرترین راه ها برای اثرگذاری بر روی مخاطبین محسوب می شوند. اوراق اداری شامل سربرگ ها،پاکت نامه ها،برگه های یادداشت،چک نویس و حتی برچسب ها هستند و جهت مکاتبات اداری ،تبادل اطلاعات لازم ومختصر به کار می روند.تاثیر اوراق اداری که به شکلی چشم نواز طراحی و چاپ شده باشند را نمی توان نادیده گرفت. استفاده از اوراق اختصاصی کلاس و اعتبار برندتان را به طرف مقابل اثبات کرده و به زبان ساده تر می تواند از عوامل تضمین کننده اعتماد طرف مقابل نسبت به شما باشد.خلاصه و ساده بگوییم چاپ اوراق اداری مخصوص برند شما، اولین قدم یک مجموعه در جهت برند سازی و ورود به یک کسب و کار حرفه ای است. آژانس تبلیغات و دیجیتال مارکتینگ نگارین در اراک از با سابقه ترین ها در حوزه چاپ و طراحی اوراق اداری بوده و با سازمان های دولتی و برندهای بزرگ و معتبری در سطح استان مرکزی از جمله استانداری مرکزی، اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان مرکزی ، اداره کل ثبت اسناد و املاک استان مرکزی و … همکاری داشته است. برای یک شروع حرفه ای منتظر شما هستیم.

سربرگ

اگر به دنبال رسیدن به یک هدف درخشان در مسیر کسب و کار و برندینگ هستید. سربرگ اهمیت فوق العاده ای در میان اوراق اداری داشته و می تواند القا کننده حرفه ای بودن برند در نخستین برخورد آن با مشتریان باشد.سربرگ ها به نوعی معرف برند و سازمان و نشان دهنده هویت و اقتدار برند شما بوده و در جلب اعتماد و افزایش اعتبار آن تاثیر بسزایی دارند. سپردن طراحی و چاپ سربرگ ها به مجموعه ای حرفه ای می تواند این هزینه را به یک سرمایه گذاری بالقوه برای شما تبدیل کند.  ما در آژانس تبلیغات و دیجیتال مارکتینگ نگارین ، با تسلط بر تمامی نکات لازم برای طراحی و چاپ اوراق اداری و سربرگ، بخوبی در این مسیر همراه شما خواهیم بود.

پاکت

از پاکت نامه برای ارسال بسته‌های پستی، قراردادها، فاکتورهای شرکت ومواردی از این دست استفاده می‌شود و به همین دلیل ضروری است که آن ها را در اوج ظرافت و زیبایی طراحی کنید. این پاکت ها در سایز های مختلفی مانند پاکت ملخی، پاکت آ4 ، آ5 و آ3 و در متریال های مختلفی مثل کاغذ تحریر، کاغذ گلاسه ، کاغذ کتان ، کرافت و PVC  چاپ شده و وظیفه ی انتقال مرسولات اعم از نامه ، کارت و …. را به عهده دارند و بنابراین باید در برگیرنده مشخصات و خصوصیات برند و سازمان شما باشند.در طراحی پاکت نامه نظم ،ترتیب،قاعده زیبایی و خلاقیت تاثیر بسیاری در انتقال پیام های برند شما دارد.  با توجه به اینکه پاکت‌نامه یکی از مهم‌ترین قسمت‌های ست‌اداری در تبلیغات محسوب می شود، یک طراحی خوب و خلاقانه می تواند بخوبی شما را از رقبایتان متمایز کند. توجه داشته باشید که یک پاکت نامه حرفه‌ای، خلاقانه و زیبا تاثیر بسیار زیادی در دیدگاه مخاطبین شما خواهد داشت. تیم طراحان گرافیک ما در نگارین همیشه آماده ارائه مشاوره تخصصی در انتخاب محصول هستند و اطمینان حاصل می کنند که محصول درخواستی شما با بالاترین کیفیت تولید شده و برند شما را به بهترین شکل ممکن نشان دهد.  برای سفارش طراحی و چاپ انواع پاکت، کافیست با ما تماس بگیرید.

فولدر

فولدرها، ابزاری برای ارائه اطلاعاتی نظیر پورتفولیوی شرکت، مکاتبات و … به مشتریان هستند. آن ها امکان ارائه همزمان کارت ویزیت، بروشور ، کاتالوگ ، CD و … را به مشتریان فراهم میکنند که البته انتخاب هر یک از این آیتم ها به تصمیم و سیاست های کسب و کار وابسته است.  استفاده از فولدر می تواند در القای حس یکپارچگی و اعتبار برند به مشتریان بسیار موثر باشد. علاوه بر این از فولدرها برای تقدیم لوح تقدیر و گواهینامه ها نیز استفاده می شود.امکان چاپ فولدر ها در ابعاد و متریال های مختلفی فراهم بوده و بسته به نیاز شما قابل سفارشی سازی است. با سابقه ده ساله در امور طراحی گرافیک و چاپ ، و هزاران نمونه کار درخشان در این زمینه، نگارین انتخاب اول برندهای معتبر برای همکاری است.

فاکتور

فاکتور یکی از اوراق حسابداری است که توسط برند و کسب و کار ها برای مشتریان صادر می شود و در آن اسامی محصولات ، مقادیر و قیمت‌های توافق شده برای محصولات وخدماتی که توسط برند برای مشتری فراهم شده وجود خواهد داشت. فاکتور هایی که آماده برای نوشتن هستند و با استفاده از علائم تجاری و اداری شما طراحی شده اند به شخصیت و اعتبار برند شما در درجه اول می افزایند.از آنجاییکه فاکتور ها معمولا مهم هستند و ممکن است تا مدت ها در آرشیو های مختلف نگهداری شوند لازم است که جذاب و اصولی و با کیفیت بالایی چاپ شوند چرا که رعایت مواردی بالا موجب افزایش وفاداری مشتری و بازگشت دوباره آنها می شود.