اوراق حسابداری

قطع به یقین شما هر کسب و کاری که داشته باشید به اوراق حسابداری نیاز خواهید داشت چرا که این اوراق عضو جدانشدنی بازار کار هستند.فرمها ،برگه ها ،قراردادها،رسیدها و قبض هایی که به طور عمومی یا تخصصی مورد استفاده برند ها و کسب و کاره استفاده میشوند اوراق حسابداری نام دارند.اگر قرار باشد چارچوب ثابتی برای انجام امور مکتوب یک مجموعه طراحی شود ، باید تمام جوانب فنی و زیبایی های بصری آن را به شکلی دقیق در نظر گرفته شود.وجود نظم و ترتیب و یکپارچگی در اوراق و اسناد مالی برند شما خود به خود هم برندتان را معتبر می کند و  هم سبب  جلب اعتماد مشتریان می گردد.از طرفی دیگر طراحی اوراق حسابداری موجب ایجاد نظم در اسناد مالی شما شده و امکان جستجو در میان انواع مختلف اسناد را تسهیل می کند. از انواع  این اوراق  می توانیم به فاکتور، رسید، فرم رسید انبار، فرم تسویه حساب ، قبض خرید کالا ، رسید پرداخت حقوق و … اشاره کرد.  ما در آژانس تبلیغات و دیجیتال مارکتینگ نگارین با در نظر گرفتن تمامی جوانب فنی طراحی اوراق حسابداری نظیر ساده بودن، منظم بودن ردیف ها و اطلاعات، چیدمان درست، ابعاد مناسب و… بهترین خدمات را به برند و کسب و کار شما ارائه می دهیم . اگر به این اوراق نیاز دارید، همین الان با ما تماس بگیرید.

فاکتور

فاکتور یکی از اوراق حسابداری است که توسط برند و کسب و کار ها برای مشتریان صادر می شود و در آن اسامی محصولات ، مقادیر و قیمت‌های توافق شده برای محصولات وخدماتی که توسط برند برای مشتری فراهم شده وجود خواهد داشت. فاکتور هایی که آماده برای نوشتن هستند و با استفاده از علائم تجاری و اداری شما طراحی شده اند به شخصیت و اعتبار برند شما در درجه اول می افزایند.از آنجاییکه فاکتور ها معمولا مهم هستند و ممکن است تا مدت ها در آرشیو های مختلف نگهداری شوند لازم است که جذاب و اصولی و با کیفیت بالایی چاپ شوند چرا که رعایت مواردی بالا موجب افزایش وفاداری مشتری و بازگشت دوباره آنها می شود.

قبض

چاپ قبض در کسب و کار شما اقدامی قابل توجه و موثر در راستای برندینگ شماست.شما در قبض اطلاعات مشتری ،اطلاعات محصول،و خدمات مورد نظر مشتری را خواهید داشت.داشتن قبض با سربرگ و لوگوی خاص برند شما حس اعتماد،قدرت،خدمت و سلامت برند و کسب و کار شما را تضمین و آنهارا به مشتریان تلقین می کند.مطمئنا چاپ اوراق حسابداری نظیر رسید،قبض و .. موجب جلب اعتماد مشتریان شده و نشان دهنده این است که مشتریان برای شما اولویت بالایی داشته و به آنها احترام می گذارید و همچنین این رفتار شما احترام متقابل مشتری و افزایش آنها را در پی خواهد داشت.پس از اقداماتی که در این مسیر به شما کمک می کنند پا پس نکشید تا برندی قدرتمند داشته باشید.

رسید

چاپ رسید یکی از مسائل مهم در زمینه کسب و کار می باشد .چاپ رسید برای مواقعی است که شما توانایی ارائه آنی کالا و خدمات را به مشتری خود ندارید و باید پروسه ای را برای تحویل دادن محصول طی کنید ،در این مواقع شما با ارائه رسید علاوه بر دریافت اطلاعات مشتری کالا را در موعد مقرر به ایشان تحویل خواهید داد.رسیدهای جذاب و اصولی کلاس کاری و شخصیت برند شما را به رخ می کشد و همچنین حس اعتماد مشتری به شما دو چندان می شود و مشتریان شما در می یابند که شما در وهله اول برای مشتریان و در وهله دوم برای کار خودتان ارزش بالایی قائلید و از طرفی دیگر ارائه رسید موجب سهولت در امورات خودتان نیز می شود.