تبلیغات محیطی

از جمله ابزارهای ضروری برای برگزاری رویدادها، جشنواره ها، سمینارها، همایش ها و نمایشگاه های مختلف، طراحی و چاپ کارت دعوت است. طراحی و چاپ کارت دعوت و کارت تبریک اختصاصی وسیله ای برای انتقال پیام برند به مخاطبین و برقراری ارتباط صمیمی با آن هاست. امکان چاپ کارت دعوت بر روی انواع کاغذهای خاص و فانتزی مثل تحریر، گلاسه ، فابریانو ، کتان، صدفی و کرافت، در آژانس تبلیغات نگارین در کمترین زمان ممکن و تیراژ های پایین وجود داشته و علاوه بر این برای ارائه حرفه ای تر می توانید  از پاکت اختصاصی نیز در کنار آن بهره بگیرید.شاید بنظر برسد در دنیای دیجیتالی امروز ، تمامی استراتژی های بازاریابی به دنیای آنلاین ختم می شود اما به هیچ وجه نمی توان از توان فوق العاده بالای تبلیغات محیطی چشم پوشی کرد. برعکس این موضوع، پیشرفت های جدید در زمینه های مختلف و ارائه فناوری های جدید می تواند در سال های آتی، شکلی خلاقانه و کاملا جدیدتر به این نوع از تبلیغات ببخشد.طبیعی است که هدف اصلی هر کسب و کار و برندی فروش بیشتر باشد و برای رسیدن به این هدف از روش های مختلف استفاده کند؛ یکی از اصلی ترین و کاربردی ترین این راه ها تبلیغات محیطی است. تبلیغات محیطی به گفته خیلی از کارشناسان حوزه مارکتینگ از مهم ترین استراتژی های حوزه کسب و کار است. تبلیغات محیطی یک مزیت بزرگ دارد: مخاطب پیش از اینکه به مرکز خرید،بازار و … برسد نام محصول ،نام برند و خدمات برند شما در ذهن او حک شده است و دیری نخواهد یافت که به سوی برند شما خواهد آمد.به گفته آمار و ارقام،  74 درصد مشتریانی که پس از دیدن تبلیغات محیطی یک برند با آن  تعامل داشته اند، از آن خرید کرده اند. بنر، پرچم تبلیغاتی، تندیس، استرابورد، بنر شهری، استند، بیلبورد، تابلو فروشگاهی، لایت باکس و…همه و همه از انواع تبلیغات به این روش هستند.اگر دقت کرده باشید این تبلیغات بیشتر در مراکز تصمیم گیری به کار گرفته شده اند و درباره محصولات جدید برند،یا معرفی کامل خدمات و محصولات برند صحبت می کنند..اگر طراحی خوب ،پیام رسا و جذاب ،محیط جغرافیایی مناسب و چند فاکتور دیگر در این تبلیغات در نظر گرفته شود، می توانند موجب برانگیخته شدن احساسات مشتریان و اشتیاق بیشتر آنها برای خرید از شما شوند. کارشناسان آژانس تبلیغات نگارین در شهر اراک اینجا هستند تا با ایده های نو ، خلاقیت ، نوآوری و تخصصشان در حوزه طراحی تبلیغات محیطی به شما کمک کنند تا به اهداف تان جامه عمل بپوشانید. برای سفارش طراحی بیلبورد، طراحی تابلوهای فروشگاهی، طراحی لایت باکس و انواع استند، کافیست همین الان با ما تماس بگیرید.

استند

واژه استند در حوزه تجهیزات نمایشگاهی و غرفه آرایی به تابلویی گفته می شود که وقتی بدون استفاده از هر گونه وسيله كمكي روي زمين يا مكاني قرار داده شود، امکان ایستادن دارد. برای نمایش و حتی تست محصولات در نمایشگاه ها و غرفه های مختلف و فروشگاه ها از استند استفاده می‌شود. استفاده از استند های تبلیغاتی در فروشگاه،نمایشگاه،غرفه ها و … باعث می شود تا ما محصولات و برندمان را به خوبی معرفی کنیم و در خرید مشتری به صورت لحظه ای و آنی تاثیر بگذاریم. استندهای تبلیغاتی به خاطر سطح زیادی که پوشش می دهند و اصطلاحا فضای دید زیادی را تصرف می کنند و با وجود طرح و رنگ و شعار های تبلیغاتی مناسب بسیار مورد توجه قرار گرفته و در ذهن مشتریان تاثیر بسزایی میگذارد. طراحی و چاپ استند در ابعاد مختلف و بر روی متریال های متنوعی چون بنر، فلکس ، سولیت و …. در آژانس تبلیغات نگارین انجام می شود. تنها یک تماس کافیست.

استیکر

استیکر لایه ای نازک ولی مقاوم از pvc است که با اهداف تبلیغاتی یا تزیینی روی اکثر سطوح نصب می شود. استیکر کاربرد های زیادی در دنیای تبلیغات برای معرفی محصولات و خدمات و هویت برند دارد. در فروشگاه ها و کارخانه ها برای معرفی انواع محصولات غذایی و شوینده و … و در منازل برای برای زیباسازی و دکوراسیون استفاده می شود. هنگام نصب برچسب های استیکر انتخاب زاویه دید و فاصله آن از ارکان اصلی در میزان افزایش کیفیت و بهره وری کار می باشد که بتواند بر روی همه مخاطبان با هر سن و جنسیتی تاثیرگذار باشد و اگر این تصاویر جذاب به درستی طراحی و چاپ نشوند و در مسیر و زاویه ای قرار بگیرند که حجم و بعد نامناسبی پیدا کنند نه تنها به عنوان یک تبلیغ موثر واقع نمی شوند بلکه یک تصویر نامناسب از ابزار تبلیغاتی شما در ذهن بیننده نقش خواهد بست. برای طراحی و چاپ تخصصی استیکر با ما در آژانس تبلیغات نگارین تماس بگیرید.

مش

مش نوعی متریال چاپی پشت چسبدار از جنس pvc است که روی سطح خود دارای روزنه هایی برای عبور نور است. در روز به دلیل اینکه منبع نور بیرون قوی تر از منبع نور درون است مش،کاملا شبیه استیکر است ولی در شب به خاطر برعکس بودن شرایط نامرئی است و تقریبا مانند شیشه های رفلکس عمل میکند. مش ها قابلیت شستشو داشته و ماندگاری آنها نیز بالاست و دقیقا به مانند استیکر ، کاربرد های زیادی در دنیای تبلیغات برای معرفی محصولات و خدمات و هویت برند دارند. از آنها بر روی شیشه داروخانه ها،آژانس ها ،مغازه ها ،روی استند های تبلیغاتی و … استفاده میشود. با انتخاب طرح های مناسب و جذاب و انتخاب زاویه دید مناسب ، از مش به عنوان یک ابزار قوی برای تبلیغات در محیط فروشگاه خود می توانید بهره بگیرید. برای طراحی و چاپ استیکر و مش با ما در آژانس تبلیغات نگارین در تماس باشید.