تقویم و سالنامه

تقویم‌های سفارشی از بهترین ابزارهای بازاریابی برای هر کسب و کاری هستند. با هدیه دادن تقویم و سالنامه می‌توانید هر روز از سال، توجه مشتریان‌تان را به محصولات و خدمات‌تان جلب کنید. علاوه بر این چه شرکتی کوچک و نوپا هستید و یا سازمانی بزرگ ، چاپ تقویم اختصاصی با مناسبت‌های دلخواه و مهم سازمان بهمراه تصاویر اختصاصی ، می‌تواند در تقویت اهداف مشترک و حس همکاری کارکنان تاثیر قابل توجهی داشته باشد. امکان چاپ این تقویم های رومیزی یا دیواری با طراحی کاملا اختصاصی حتی در تیراژ کم نیز وجود دارد. برای داشتن تقویم اختصاصی سازمان، شرکت یا کسب و کار خودتان همین امروز با ما تماس بگیرید.علاوه بر این اهدای سالنامه به عنوان هدیه تبلیغاتی از دیرباز بسیار رایج بوده و بعنوان ابزاری کارآمد و ماندگار در میان گستره وسیع این هدایا شناخته می شود. در نگارین، تنوعی بی نظیر از شکیل ترین سالنامه هر ساله در اختیار شما قرار می گیرد. امکان سفارشی سازی و اختصاصی سازی تمامی سالنامه ها در تیراژ بالای 500 عدد وجود دارد.

سالنامه

سررسید یا سالنامه به گونه ای از دفترهای  یادداشت تاریخ دار می گویند. انواع سر رسید حاوی اطلاعاتی از روزهای تاریخی و مهم در مورد گذشته و حال جوامع هستند. چاپ سررسید برای استفاده تبلیغاتی توسط بسیاری از شرکت ها و موسسات انجام می شود. با توجه به نوع کسب و کار شرکت می توان اطلاعات عمومی ، اطلاعات آماری و یا موضوعات تخصصی را در صفحات سررسید طراحی کرد. چاپ سر رسید های دستیار، ورزشی، مهندسی و …. در همه نقاط جهان مرسوم است.سررسید از هدایای تبلیغاتی کاربردی است که مورد استفاده روزانه قرار دارد و به نوعی میتواند ارزشی که شما برای مشتریان و کارکنانتان قائل هستید را نشان دهد.از انواع آنها نسبت به ابعاد می توانیم به سررسید وزیری در سایز 24×17 سانتی متر ،سررسید رقعی در اندازه 21×15 سانتی متر،سررسید رحلی( مدیران) در دو سایز 34×24 (رحلی بزرگ) یا 21×29.7 (رحلی کوچک)،سررسید جیبی در سایز یک هشتم رایج ترین آنها 10×15 سانتی متر و سایز تقریبی 10.5×14.8 سانتی متر،سررسید پالتویی در سایز 17×12 سانتی متر و پالتویی بلند 13×22 سانتی متر،سررسید خشتی در سایز مربعی 21×21 ، 16×16 یا 17×17 نام ببریم.نسبت به جنس نیز این سررسید ها می توانیم به سررسید سلفون،سررسید چرمی، سررسید ترمو،ارگانایزر ،گالینگور و….اشاره کنیم.شما می توانید با تماس با کارشناسان فروش ما در آژانس تبلیغات و دیجیتال مارکتینگ نگارین اطلاعات بیشتری در این باره کسب فرمایید.

تقویم رومیزی

شما می توانید با مجموعه ای از تقویم های رومیزی شخصی سازی شده با پیام یا لوگوی خود، برای همیشه در ذهن ها بمانید. شما می توانید با درج متن و لوگوی خود، پیام برندتان را نیز  را اضافه کنید. مجموعه‌ای از گزینه‌ها برای انتخاب وجود دارد، و ابزارها به سادگی  سفارشی‌سازی  شما برای خلاقیت در هدیه تبلیغاتی تان کمک می‌کنند. اگر به دنبال یک هدیه ساده در نمایشگاه تجاری هستید، یک تقویم تزئین شده با لوگو یا پیام شما می تواند به مشتریان بالقوه کمک کند تا در طول سال قرار ملاقات های خود را در نظر داشته باشند و همواره با استفاده از هدیه شما حس خشنودی داشته و شما را به عنوان انتخاب اول همیشه در نظر داشته باشند. شما می توانید با تماس با کارشناسان فروش ما در آژانس تبلیغات و دیجیتال مارکتینگ نگارین اطلاعات بیشتری در این باره کسب فرمایید.

تقویم دیواری

دراواخر سال همه افراد به دنبال تقویم سال جدید هستند. به همین دلیل خیلی مشاغل با توجه به نیاز ضرروری مردم به تقویم با دادن این هدیه ارزشمند و ارزان هم تبلیغات برند خود را گسترده کرده اند و هم مخاطب را خوشحال می کند. تقویم دیواری شاید کاربردی ترین هدیه ای باشد که شما میتوانید به مشتریان و طرفداران خود بدهید . مشتری شما آن را قطعا استفاده خواهد کرد ، تا بحال دیده اید به کسی تقویم دیواری بدهند و او آن را در منزل یا دفتر کار خود استفاده نکند؟ از مزایای این هدایای تبلیغاتی این است که وقتی برروی دیوار منزل یا محل کار نصب شود نه تنها خود مشتری شما آن را میبیند ، بلکه دوستان ، آشنایان و اقوام او نیز آن را مشاهده خواهند کرد .یکی از مرسوم و رایج ترین هدایای تبلیغاتی نوروزی انواع تقویم و به خصوص تقویم دیواری می باشد.از مزایای این نوع تقویم از هدایای تبلیغاتی این است که وقتی برروی دیوار منزل یا محل کار نصب شود نه تنها خود مشتری شما آن را میبیند ، بلکه دوستان ، آشنایان و اقوام او نیز آن را مشاهده خواهند کرد.همیشه در هر مکانی از جمله ادارت، شرکت ها، مغازه ها، فروشگاه ها و محل کار و در هر خانه ای در گوشه ای از دیوار تقویم دیواری با تبلیغی خاص را مشاهده میکنید. چرا که هر فردی روزانه با تقویم و تاریخ و مناسبت ها سرو کار دارد. چاپ روی تقویم دیواری به دلیل دیواری بودن و در معرض دید بودن همیشه بازخورد بیشتری نسبت به دیگر تبلیغات دارد و تا آخر سال نام و تبلیغ شما در ذهن مشتری و مخاطب به یادگار می ماند.اگر غالب مشتریان شما صنایع و کسب و کارها هستند ، هدیه دادن تقویم رومیزی کار بسیار درخور و مناسبی است ولی چنانچه بیشتر مشتریان شما عموم مردم هستند و از وضعیت کسب و کار آنها اطلاع ندارید بهتر است به سراغ تقویم دیواری بروید .شما می توانید با تماس با کارشناسان فروش ما در آژانس تبلیغات و دیجیتال مارکتینگ نگارین اطلاعات بیشتری در این باره کسب فرمایید.