طراحی دکوراسیون

با گذر از خیابان ، مجتمع های تجاری ،نمایشگاه ها،مراکز فروش و … حتما جلب کسب و کارهایی شده اید که دکوراسیون زیبایی دارند و با استفاده درست از وسایل و فضا، توجه شما را بخود جلب کرده اند. طراحی دکوراسیون در واقع علم و هنر چیدمان داخل فضای یک محیط مانند ساختمان است و هدف آن ایجاد فضایی بر پایه سلامت روحی و زیبایی شناختی سازه و محیطی است که افرادی داخل آنجا فعالیت یا زندگی می کنند.طراحی دکوراسیون واقعا یک نیاز برای حضور شما در مراکز فروش،نمایشگاه ها ، جشنواره ها و … است ،چراکه نخستین تماس شما و کسب و با مشتری را شکل می دهد. طراحی دکوراسیون که شامل طراحی دکور محل کسب و کارتان،طراحی ویترین و طراحی غرفه های نمایشگاهی و… می شود اهمیت زیادی برای مشتریان دارد و برای حضور پررنگ و موفق در هر رقابتی نیازمند توجهی درخور است.از دید بازاریابی نیز دکوراسیون داخلی هر فضای اداری، نشان‌دهنده فرهنگ سازمانی، نوع فعالیت، شناسنامه برند و سایر ویژگی‌های آنهاست. پیشنهاد ما این است که اگر قصد طراحی دکوراسیون دارید آنرا به گروهی متخصص و باتجربه بسپارید. در نگارین منتظر شما هستیم.

طراحی غرفه های نمایشگاهی

قطعا برای شرکت در نمایشگاه و یا برگزاری جشنواره ها در فروشگاه تان هزینه و زمان زیادی صرف کرده اید. برای آنکه بهترین بازدهی از سرمایه گذاری انجام شده را داشته باشید، پیشنهاد ما طراحی حرفه ای غرفه و دکوراسیون آن است.هنر طراحی غرفه شامل نمایش محصول و اطلاعات مربوط به برند و انتقال پیام به بازدیدکنندگان است. چیزی که حتی نمونه های محصول و ارائه بروشور نیز نمی تواند با آن رقابت کند.
برنامه ریزی یک نمایشگاه عموما با مفهوم یا پیامی که برند به دنبال انتقال آن است آغاز می شود. هدف هرچه که باشد، طراحی غرفه بر اساس آن شکل خواهد گرفت. بدین شکل بازدیدکنندگان امکان درگیر شدن با داستان را پیدا کرده و انتقال پیام با سهولت بیشتری صورت خواهد پذیرفت.طراحی یک غرفه نیاز به جزئیات بسیاری دارد . طراح باید مانند یک معمار، یک طراحی گرافیک و یا بازاریاب حرفه ای فکر کرده و موثرترین روش انتقال پیام را بیابد. امکان انتقال طراحی انجام شده از نمایشگاهی به نمایشگاه دیگر و جای دادن در ابعاد مختلف از مشخصات دیگر غرفه طراحی شده است. برای برآوردن تمامی نیازهای گفته شده ، کار با طراحان حرفه ای و خلاق می تواند سبب صرفه جویی در زمان و هزینه شما شود. در نگارین منتظر شما هستیم.

طراحی ویترین

ویترین ها طراحی شده اند تا به شما اجازه دهند نمونه از محصولات و خدمات تان را به رهگذران و دنیای بیرون عرضه و به مشتریان دیدی از درون کسب و کارتان ارائه کنید.برای بسیاری از خرده فروشی ها و فروشگاه ها، این بزرگترین ابزار بازاریابی است که در اختیار دارند و میتواند رهگذران را تبدیل به مشتری کند. با چینش ویترین بر حسب استایل ها، نیازهای مشتریان و حتی فصل های مختلف می توانید مشتریان را اغوا کنید تا پا به فروشگاه شما بگذارند.ویترین در جذب مشتریان جدید بسیار موثر است، اولین نقطه تماس مشتری شما و کسب کار شماست، می توان از آن برای گفتن داستان برند کمک گرفت و می تواند ابزاری برای تکمیل ابزارهای دیگر بازاریابی شما باشد. همه و همه این دلایل، باعث می شود به سادگی نتوان از کنار طراحی یک ویترین حرفه ای عبور کرد.با آنکه بسیاری از مردم در حال روی آوردن به خرید آنلاین هستند اما هنوز هم رقابت در فروشگاه های سطح شهر به شدت بالا و جذاب بوده و جای کار بسیاری دارد. یک ویترین جذاب و با چینش مناسب که نمونه های خوبی از محصول و خدمات فروشگاه را نمایش می دهد، با حفظ سبک طراحی برند ، می تواند ترافیک مشتریان شما را بالاتر از حد تصورتان ببرد. خلاقیت ، آشنایی با متریال ها و سبک های طراحی مختلف و بروز، به کارشناسان ما در نگارین کمک می کند تا ویترینی جذاب و درخور برای برند و فروشگاه شما طراحی کنند.

طراحی دکوراسیون داخلی

دورانی که تصور می شد طراحی دکوراسیون بیانی پر زرق و برق و پر از حساسیت و سلیقه خوب در تزئین فضاست، نظیر استفاده صرف از رنگ ها و متریال ها، گذشته است. تعداد کسانی که به اهمیت سپردن طراحی دکوراسیون به متخصصین این حرفه متقاعد شده اند تا فضایی دلپذیر و گرم برای همه فراهم شوند روز به روز در حال افزایش است.طراحی داخلی فرآیندی است که مجموعه ای از راه حل های زیبایی-شناختی اما کارآمد را برای استفاده بهتر از فضا در اختیار مشتریان قرار می دهد. هدف نهایی طراحی دکوراسیون بهبود تجربه کاربری با مدیریت بهتر فضای موجود در محیط است.کارشناسان ما در تبلیغات نگارین، فروشگاه یا دفتر شما را ارزیابی می کنند، به نیازهای شما گوش می دهند و بر اساس آنچه برای هر بخش می خواهید، راهکارهایی که استفاده از آن را بهینه میکنند، به شما پیشنهاد می دهند.ما طراحی دکوراسیون را به عنوان فرآیندی می بینیم که تجربه کاربری کسانی که از محیط استفاده می کنند را بهبود داده و استفاده از آن را لذتبخش تر می کند. برای مشاوره و بازدید رایگان از دفتر یا فروشگاه‌تان همین حالا با ما تماس بگیرید.