ساک پارچه ای

ساک های خرید بخشی کلیدی از هویت و تصویر برند را برای خرده فروشی ها شکل می دهند. این ساک ها روش بازاریابی موثر و مقرون به صرفه ای محسوب شده و علاوه بر کاربرد اصلی شان که کمک در جابجایی محصول به مشتریان است، استفاده از آن ها سبب افزایش آگاهی و وفاداری به برند شما شده و بستری برای تبلیغ رایگان محصولات و خدمات شما نیز فراهم می کنند. ساک های خرید در چهار متریال کاغذی، پارچه ای ، PVC و نایلونی ، و در ابعاد و رنگ های مختلف قابل تولید و سفارش هستند.ساک های کاغذی امکان تولید در جنس های کرافت، گلاست و تحریر را دارند و بسته به محصولی که قرار است حمل کنند می توانند از کاغذهایی از ضخامت 80 تا 300 گرم تولید شوند.ساک های پارچه ای که نگارین با بهترین قیمت و کیفیت آن ها را عرضه می کند، در سه جنس سوزنی یا اسپان، برزنتی و کتان قابل سفارش هستند و بسته به نوع هر یک مشخصات سفارش می تواند کاملا متفاوت باشد. ساک های پارچه ای رایج سوزنی ارزان ترین نوع بوده و امکان تولید از پارچه های با گرماژ 60 و 90 گرم را دارند . ساک های برزنتی از لحاظ دوام و هزینه در بالاترین رتبه هرم ساک های پارچه ای قرار دارند. ساک های پارچه ای از هر نوع که باشند، قابلیت استفاده مجدد بسیار بالایی دارند و بنابراین با طول عمر زیادشان می توانند تا مدت ها بعنوان تبلیغ متحرک برای برند و کسب و کار شما کارآیی داشته باشند.ساک های PVC همانطور که از نامشان پیداست از پلی اتیلن تولید شده و علاوه بر امکان چاپ چهار رنگ طرح اختصاصی شما، کاملا در برابر نفوذ آب مقاوم هستند. برای کسب و کارهای لوکس، این ساک های خرید پیشنهاد مناسبی هستند.کارشناسان ما در نگارین آماده راهنمایی شما در زمینه انتخاب بهترین ساک خرید با توجه به بودجه و نوع کسب و کارتان هستند. برای مشاهده هر یک از نمونه ها تنها کافیست به صورت حضوری به دفتر ما مراجعه کنید.

کاغذی

ساک کاغذی را می توان یکی از مهم ترین و پر کاربردترین ساک های تبلیغاتی ،ساک خرید و بسته بندی به شمار آورد.در چاپ ساک کاغذی از سه نوع کاغذ کرافت ، تحریر و گلاسه تا گرماژ 300 استفاده می شود که بسته به وزن و ابعاد محصول شما انتخاب می گردد. ساک های خرید ، خود به تنهایی در دست هر فرد می تواند نقش یک بیلبورد تبلیغاتی را ایفا کنند ، سبب اعتباربخشی به برند شما شده و می توانند در افزایش آگاهی از برند شما نیز نقش موثری بازی کنند. علاوه بر جنس کاغذ استفاده شده مواردی نظیر نوع چاپ، خدمات چاپی از قبیل طلاکوب یا UV، و نوع جنس دسته های انتخابی نیز در قیمت نهایی ساک های کاغذی تاثیرگذار است. نکته متمایز کننده این ساک ها در قیاس با ساک های پارچه ای امکان تولید آن ها در ابعاد و اشکال دلخواه است. پیشنهاد ما به شما مشاوره رایگان پیش از شروع طراحی و چاپ ساک های کاغذی با متخصصین نگارین است؛ همین حالا با ما تماس بگیرید.

ساک پارچه ای

ساک های پارچه ای علاوه بر عمر طولانی تر ، محصولی سبز و سازگار با محیط زیست به شمار می روند. در حالیکه هر روزه بر میزان زباله های پلاستیکی تولید شده افزوده می شود، استفاده از این ساک های خرید می تواند تاثیر بسزایی در کاهش آن داشته باشد. ساک های پارچه ای در سه جنس اسپان (با گرماژ های مخلتف) ، کتان و برزنت قابل تولید است. علاوه بر این امکان تولید آن ها به اشکال مختلفی چون بدون کاست، کف کاست و باکس با دسته لوپ یا بندی نیز وجود دارد. طیف گسترده رنگ ها و امکان چاپ اختصاصی سبب می شود تا این ساک ها به گزینه ای جذاب برای تمامی کسب و کارها بدل شود. برای مشاوره و برآورد قیمت ساک های پارچه ای تنها کافیست با کارشناسان بسته بندی ما در آژانس تبلیغات نگارین تماس بگیرید.

پی وی سی

ساک دستی پی وی سی ، علاوه بر کارایی به عنوان یک ابزار بسته‌بندی و حمل کالا، نسبت به سایر رقبای هم دسته ای خود محصولی لوکس به شمار می رود. Pvc با قابلیت کششی و خم شدگی عالی ، در برابر نفوذ رطوبت و ضربه مقاوم بوده و قابلیت تحمل وزن بالاتری را در کنار ظاهر زیبای خود نسبت به سایر انواع ساک های خرید دارد. علاوه بر این امکان چاپ چهار رنگ بر روی این ساک ها، قابلیت سفارشی سازی آن ها را در بالاترین حد ممکن فراهم می کند. نگارین بعنوان یکی از معدود مجموعه ها در سطح کشور امکان تولید این ساک را برای شما فراهم میکند . برای مشاوره رایگان، بازدید از نمونه ها و برآورد قیمت با کارشناسان ما در آژانس تبلیغات نگارین تماس بگیرید.

نایلونی

ساک خرید نایلونی که به دلیل قیمت مناسبشان از پر کاربردترین ساک های خرید می باشند، به طور معمول از دو مواد اولیه نایلون و نایلکس تولید می شوند و از لحاظ دسته بندی نیز به چهار گروه دسته موزی،دسته رکابی،دسته بندی و دسته تقویتی تقسیم می شوند که تفاوتشان در نوع دسته به کار رفته در آنهاست. ساک خرید نایلونی از روش های خوب تبلیغات هستند که مردم را با برند،لوگو و شعار برندتان آشنا می سازند. همانطور که قبلا اشاره کردیم انواع ساک خرید در دستان مشتریان شما در خیابان به عنوان یک بیلبورد تبلیغاتی متحرک عمل کرده و دیگران نیز از برند و کسب و کار شما آگاهی بدست می آورند. حداقل تیراژ چاپ نایلون صد کیلوگرم است که بسته به جنس و ابعاد تعداد متفاوتی از ساک های خرید را شامل می شود . برای سفارش چاپ و مشاوره رایگان در خصوص ساک های خرید نایلونی با کارشناسان ما در نگارین تماس بگیرید.