طراحی اپلیکیشن

ساختن یک اپلیکیشن باید با هدفی قوی شروع شود و به دنبال آن ابزارها، فرآیندها و قابلیت‌هایی باشد که نیازهای کاربران شما را برآورده کند.آژانس تبلیغات و دیجیتال مارکتینگ نگارینیک روش اثبات شده را برای کمک به مشتریان برای به دست آوردن وضوح در مورد نیازهای خود، کاربران خود و فناوری مورد نیاز برای تحقق ایده های خود ارائه می دهد. ما با سایر شرکت های توسعه یا طراحی متفاوت هستیم.آژانس تبلیغات و دیجیتال مارکتینگ نگارین یک تیم توسعه قوی  همراه یک تیم خلاق در طراحی UI/UX که روی برند شما تمرکز دارند، طراحی اپ موردنظر شما را انجام می دهد. ما معتقدیم که یک برنامه نه تنها باید با کد با کیفیت بالا ساخته شود، بلکه باید زیبا، شهودی و در عین حال نشان دهنده برند شما باشد.

اپلیکیشن android

کاربران اندروید از برنامه شما انتظار دارند که ظاهر و رفتاری مطابق با پلتفرم داشته باشد. نه تنها باید دستورالعمل های طراحی مواد را برای الگوهای بصری و ناوبری دنبال کنید، بلکه باید دستورالعمل های کیفیت را برای سازگاری، عملکرد، امنیت و موارد دیگر نیز دنبال کنید.آژانس تبلیغات و دیجیتال مارکتینگ نگارین به عنوان یک شرکت پیشگام در توسعه اپلیکیشن اندروید، کارآمدترین و با کیفیت ترین راه حل ها را در اختیار شما قرار می دهیم که نیازهای کسب و کار شما را برآورده می کند. با این حال، تیم کارشناسان ما راه‌حل‌های چند پلتفرمی را نیز سفارشی می‌کنند تا برنامه‌ای را ایجاد کنند که روی همه پلتفرم‌ها کار کند. کافی است همین امروز با ما تماس بگیرید و با تیم کارشناسان آگاه ما وصل شوید تا درباره خدمات توسعه اپلیکیشن موبایل ما بیشتر بدانید!

اپلیکیشن ios

نگارین یک آژانس طراحی و توسعه برنامه آیفون با خدمات کامل است که در ساخت برنامه های سفارشی برای مشتریان خود تخصص دارد. توسعه‌دهندگان ما با توسعه برنامه‌ها برای مشتریان سازمانی و راه‌اندازی، ایده شما را می‌پذیرند و برنامه‌هایios را خلق می‌کنند که نیازهای کسب‌وکار شما را برآورده می‌کند و باعث می‌شود کاربران به اپلیکیشن شما هجوم بیاورند. هیچ ایده ای آنقدر بزرگ یا کوچک نیست که بتوانیم با آن مقابله کنیم. به جای اینکه فقط بگوییم بله، می خواهیم مغز شما را انتخاب کنیم. از همان ابتدا، ما می پرسیم که این برنامه چه مشکلی را برای کاربران حل می کند. ما نمی‌خواهیم فقط یک طرح را اجرا کنیم، بلکه می‌خواهیم یک برنامه کاربردی و خیره‌کننده ایجاد کنیم که به بخشی ضروری از زندگی روزمره کاربران تبدیل شود.