ملزومات بسته بندی

چه صاحب کسب و کاری کوچک باشید و چه کسب و کاری بزرگ، بسته بندی کالاها و سفارشات نقشی اساسی در ساخت برند و هویت شما نزد مشتریان تان ایفا می کند. برای داشتن یک بسته بندی با کیفیت و یکپارچه، داشتن مواردی مثل نوارچسب اختصاصی، برچسب های گیرنده و فرستنده،جعبه، کارتن پستی، کاغذ بسته بندی، روبان، بالشتک های هوا ، ساک خرید، تگ یقه ، آویز لباس و …  به کار شما خواهد آمد. لازم نیست تمامی این موارد را در کنار هم سفارش دهید، اختصاصی سازی حداقل یک مورد از آیتم های بالا قطعا احساس بهتری در مشتریان شما در هنگام دریافت بسته های شان ایجاد خواهد کرد. بسته بندی لباس محصول شماست و تاثیر اولیه فوق العاده ای در ایجاد اعتماد و وفاداری در مخاطبین بوجود می آورد. ما در تبلیغات نگارین، برای اجرای ایده های شما در بسته بندی سفارشات و محصولات تان حتی در تیراژ های پایین کاملا آماده ایم. ایده ای ندارید؟ مشکلی نیست ، ما اینجا هستیم تا با توجه به بودجه شما، بهترین راهکار برای بسته بندی کالاها، سفارشات و محصولات تان را در اختیارتان قرار دهیم. برای مشاهده نمونه کارهای چاپی از نزدیک همیشه در نگارین ، چشم انتظار دیدار شما هستیم. یک تماس برای شروع همکاری کافیست.

تگ یقه

لیبل پارچه ای یا همان تگ یقه در طیف وسیعی از محصولات مانند پوشاک،مبلمان و… استفاده می شود.تگ یقه یا همان مارک پارچه ای به علت دوام و ماندگاری بالا درشت و با کیفیت و زیبایی خاصی که به کار می دهد و جنس خاص اتیکت ها و قابلیت دوخت راحت در مجموعه وسیعی از تولیدات به کار می رود.تنوع بالا و عدم محدودیت در اندازه،رنگبندی و جنس با کیفیت از مزایای تگ یقه می باشد.امکان تولید تگ های لباس در جنس های ساتن، بافت ، چرم و فلز وجود دارد. با یک طراحی خاص و چاپ با کیفیت سال ها در ذهن مشتریانتان نقش ببندید.

کارت آویز

چاپ اتیکت آویز یکی از بهترین روش ها برای معرفی برند در قفسه های فروشگاه هاست. این آویز ها می توانند حاوی اطلاعات زیادی در مورد جنس ،نحوه نگهداری،قیمت،بارکد و خیلی از موارد دیگر باشد. امکان چاپ این کارت های آویز در جنس ها و ابعاد مختلف و با انجام خدماتی نظیر UV و طلاکوب وجود دارد. برای مشاوره و برآورد قیمت کارت های آویز با واحد طراحی و چاپ آژانس تبلیغات نگارین در تماس باشید.

کاغذ پوستی

کاغذی نازک نیمه شفاف است که یک طرف آن حالت روغنی و طرف دیگرش زبر است.در صنعت چاپ کاربردهای مختلفی نظیر بسته بندی پوشاک ،کفش،موادغذایی و سایر محصولات دارد.و در سایر صنایع به عنوان کاغذی برای نقشه کشی،کپی برداری،طراحی الگو در معماری و خیاطی استفاده می شود. چاپ اختصاصی کاغذ پوستی ابزاری برای ارائه هر چه بهتر محصول شما به مشتریان است. و علاوه بر این ، توجه به تمام جزئیات بسته بندی نشانگر اصالت و کیفیت برند شماست. چاپ این اوراق در حداقل تیراژ 200 عدد و در ابعاد 35 در 50 سانتیمتر و 50 در 70 سانتیمتر قابل انجام است. برای سفارش طراحی و چاپ اختصاصی کاغذهای پوستی با واحد بسته بندی آژانس تبلیغات نگارین در تماس باشید.

کاغذ مومی

کاغذ مومی کاغذی نیمه شفاف و سفید و بسیار مشابه کاغذ پوستی با این تفاوت که هردو سمت آن روغنی است و مقاومت بسیار خوبی در برابر رطوبت دارد.به همین دلیل کاغذ بسیار خوب و مناسبی برای بسته بندی محصولات و مواد غذایی است.در تهیه و چاپ این گونه از کاغذ ها از مرکب گیاهی استفاده می شود تا سلامت محصول درون خود را تضمین و ضمانت کند .توجه به تمام جزئیات بسته بندی نشانگر اصالت و کیفیت برند شماست. چاپ این اوراق در حداقل تیراژ 200 عدد و در ابعاد 35 در 50 سانتیمتر و 50 در 70 سانتیمتر قابل انجام است. برای سفارش طراحی و چاپ اختصاصی کاغذهای مومی با واحد بسته بندی آژانس تبلیغات نگارین در تماس باشید.

کاغذ کادوی اختصاصی

چاپ کاغذ کادوی اختصاصی یکی از روش های خوب در مسیر برند سازی و افزایش اعتبار محبوبیت شما بین مشتریان است.شما با چاپ این کاغذ ها در خرید مشتری حس خوب القا کرده ،برندسازی تان را قوی می کنید و در میان رقیبانتان متمایز می شوید. چاپ کاغذ کادوی اختصاصی به همراه لوگو و اطلاعات برند ، ابزاری مناسب برای تکمیل ظرایف بسته بندی محصول است. برای سفارش طراحی و چاپ اختصاصی کاغذ کادو با کارشناسان ما در واحد طراحی گرافیک آژانس تبلیغات نگارین در تماس باشید.

روبان اختصاصی

روبان اختصاصی می تواند جلوه بسیار زیبایی در بسته بندی محصولات شما ایجاد کند. روبان ها به 4 نوع پارچه ای ،کاغذی،ساتن و کبریتی تقسیم می شوند. برای بسته بندی محصولات یا دادن هدایا به کارمندانتان و تبلیغات می توانید از روبان های اختصاصی منقش به لوگو و نام برندتان استفاده کنید تاضمن ایجاد یک خاطره خوب برای مشتریان و کارمندانتان در ذهن آنها ماندگار شوید.

برچسب

برچسب محصولات حاوی اطلاعاتی راجع به محصول است .برچسب محصول اطلاعاتی را در اختیار مشتریان قرار می دهد که بر روی تصمیم گیری آنها برای خرید کالا و محصول تاثیر گزار است و به آنها در این امر کمک می کند.برچسب ها می توانند حاوی اطلاعاتی نظیر:نحوه به کارگیری و نگهداری محصول،وزن محصول،دستورالعمل،پیشنهادات،نام و نشانی سازنده و برند،متریال محصول،ضمانت محصول،هشداره و … باشند. علاوه بر این برچسب ها ابزاری بسیار مناسب برای اختصاصی سازی جعبه های عمومی در اختیار شما می گذارند. برای سفارش طراحی و چاپ برچسب در ابعاد و تیراژ مختلف با کارشناسان ما در آژانس تبلیغات نگارین در تماس باشید.