چاپ افست

امروزه در صنعت چاپ،انوع گوناگونی از چاپ وجود دارد،که هر کدام کاربرد خاص خودشان را دارند، اما افست روشی بسیار رایج برای چاپ محصولات مختلف در تیراژ بالاست. از انواع محصولات چاپی این روش می توانیم به چاپ کارت ویزیت، سربرگ، ست اداری، پوستر،کاتالوگ،بروشور،ساک دستی،جعبه،لیبل و… اشاره کنیم.در چاپ افست نسبت به چاپ دیجیتال تنوع رنگی فوق العاده بالاتری در اختیار شماست اما با توجه به فرآیند چاپ برای چاپ در تیراژ پایین و زمان کم (چندساعته) گزینه چندان مناسبی نیست. اما اگر به کیفیت فوق العاده بالا بدون توجه به محدودیت زمانی نیاز دارید، افست انتخاب ایده آل شما خواهد بود..ما در آژانس تبلیغات نگارین با تکیه بر همکاران متخصص خود در زمینه طراحی گرافیک حرفه ای و کاملا تخصصی برای چاپ افست، و همکاری با برترین چاپخانه های ایران، بهترین کیفیت خدمات را هم در زمینه طراحی و هم چاپ افست اقلامی چون کارت ویزیت، سربرگ، کاتالوگ، ست اداری و … برای شما تضمین می کنیم.

کاتالوگ

کاتالوگ ها رابطه میان صاحبان برند ها و مشتریانشان را شکل می دهند. طراحی و چاپ با کیفیت کاتالوگ مشتریان را در انتخاب محصولات یاری می دهند و نقش بسزایی در انتخاب مشتریان خواهند داشت. کاتالوگ راهنما و گویای تمام محصولات و خدمات است و همه ی آنهارا طبق اصول و در چهارچوبی منظم به مشتری ارائه می دهد. حتی امروزه با گسترش تکنولوژی و پیشرفت دیجیتال مارکتینگ چاپ کاتالوگ مشتریان را از سردرگمی نجات داده و موجب رضایت آنها از برند شما می شود چرا که حس خوبی در آنها از خرید راحت ایجاد می شود. کاتالوگ ها در واقع راهنمای کالا و یا کالا نامه محسوب می شود و شما با چاپ آنها قطعا گام مهمی را در مسیر برندینگ خواهید برداشت. آژانس تبلیغات و دیجیتال مارکتینگ نگارین در اراک با دارا بودن نیروهای متخصص در کوتاه‌ترین زمان و با کیفیت بالا به طراحی و چاپ کاتالوگ مورد نظر شما می‌پردازد. شما می‌توانید از طریق تماس تلفنی یا از طریق واتسپ دفتر با کارشناسان ما در ارتباط بوده و سفارشات خود را ثبت کنید.

بروشور

کسب و کارهای کوچک و بزرگ برای تبلیغ به بروشور نیاز دارند. و در واقع چاپ بروشور یک راه مفید و کوتاه و یکی از ابزاهای فروش و بازاریابی ملموس است، یک راه کوتاه ولی پربازده برای به اشتراک گذاشتن اطلاعات و تشویق مردم برای خرید محصولات و خدمات.یک بروشور تبلیغاتی چهار موضوع را دنبال می کند.بروز اطلاعات شرکت،تبلیغ محصولات و برند،شناساندن محصولات و برند و آموزش درباره ی محصولات اینها اهدافی هستند که برند ها و کسب و کارهای مختلف در چاپ بروشور دنبال می کنند.بروشور به عنوان یک ابزار تبلیغاتی مختصر و مقرون به صرفه قابلیت جابجایی دارد و در هر مکان و هر زمانی به تبلیغ برند شما می پردازد و مورد پسند مخاطبان عام بوده و می توان ادعا کرد که در تبلیغ کسب و کار شما بسیار موثر خواهد بود.

تراکت

یکی از راه های تحت تاثیر قرار دادن مشتریان بالقوه و یا معرفی کسب و کار خود در خیابان ها با استفاده از هزینه حداقل و استفاده حداکثر چاپ تراکت می باشد.چاپ تراکت می تواند بیانگر و نشان دهنده ی خدمات هر کسب وکاری باشد و صاحبان برنده ها برای انتقال پیام از  آنها استفاده می کنند  و همچنین می تواند روی شخص بیننده اثر زیادی بگذارد و با روشی موثر به معرفی کسب و کار بپردازد.چاپ تراکت روش سریع ، آسان و بسیار موثر برای انتقال پیام است و در کوتاه مدت و به شکلی سریع موجب استقبال مخاطبین خواهد شد

دفترچه راهنما

دفترچه راهنما یا user manual مستندی فنی است که نحوه استفاده و دستورالعمل های مربوط به یک محصول را به مشتری شرح می دهد. این دفترچه راهنما حاوی اطلاعاتی از قبیل برند و تولید کننده، اطلاعات ظاهری محصول، نحوه ی عملکرد محصول، و عیب یابی اولیه آن است. چاپ دفترچه راهنما از جمله خدمات پس از فروشی است که در زمان های مختلفی توسط مشتری استفاده شده و بنابراین طراحی و چاپ آن از اهمیت ویژه ای برخوردار است. با چاپ این دفترچه ها نیاز مشتریان رفع شده و علاوه بر آن، تصویر مطمئن تری از برند در ذهن مخاطبین شکل می گیرد. برای مشاوره، طراحی و چاپ دفترچه های راهنمای محصول کافیست با کارشناسان ما در نگارین تماس بگیرید.

پوستر

پوستر، اعلان کاغذی چاپی یا تبلیغاتی می باشد که به صورت عمومی به نمایش گذاشته می شود. یک پوستر چه برای تبلیغ یک محصول، یک رویداد یا یک احساس (مانند میهن پرستی) فوراً توجه رهگذر را جلب می کند و قوه ی تحلیل و تفکر آن را به بازی می گیرد.در دنیای امروز پوستر می تواند کاربرد های مختلفی داشته باشد اما در ابتدایی ترین شکل خود، پوستر یک تبلیغ موقت از یک ایده، محصول یا رویدادی است که در یک فضای عمومی برای مصرف انبوه قرار می گیرد .پوسترهای تبلیغاتی یک تکنیک رایج چاپی است که توسط مشاغل کوچک برای جلب توجه انبوهی از مخاطبان استفاده می شود. پوستر شامل طرح بصری، تصاویر، رنگ هاست و برای اهداف مختلفی از جمله ایجاد ذهنیت بهتری از برند به کار می رود. برای طراحی و چاپ تخصصی پوستر، تنها کافیست با کارشناسان ما در آژانس تبلیغات نگارین تماس بگیرید.

کف پایی کارواش

کاغذ کفپایی کارواش در تبلیغات می تواند بسیار کارآمد و پر بازده باشد. چاپ کف پایی کارواش از جدیدترین راه های تبلیغ و معرفی کارواش به مشتریان است.کاغذ کف پایی کارواش در هر وسیله نقلیه یک تبلیغ مناسب است و  وسیله ای برای اطلاع رسانی خدمات و اطلاعات تماس و آدرس مجموعه می باشد.همچنین چاپ کف پایی به شدت مشتریان فعلی شما راضی می کند و حس خوبی به آنها می دهد. برای رضایت مشتری که از اهمیت زیادی برخوردار است، برای بالا بردن حسن نیت و ایجاد اعتبار در میان مشتریان فعلی می توان از این محصول استفاده کرد.همینطور که توضیح داده شد کف پایی کارواش جدا از تبلیغ موثر باعث می شود تا اعتبار کارواش و مجموعه شما بیش از پیش نزد مشتریان شده و شما نسبت به رقیبانتان متمایز می کند چرا که این شما هستید که به مشتریان خودتان اهمیت داده و برایشان ارزش قائلید.