کارت تبریک و دعوت

از جمله ابزارهای ضروری برای برگزاری رویدادها، جشنواره ها، سمینارها، همایش ها و نمایشگاه های مختلف، طراحی و چاپ کارت دعوت است. طراحی و چاپ کارت دعوت و کارت تبریک اختصاصی وسیله ای برای انتقال پیام برند به مخاطبین و برقراری ارتباط صمیمی با آن هاست. امکان چاپ کارت دعوت بر روی انواع کاغذهای خاص و فانتزی مثل تحریر، گلاسه ، فابریانو ، کتان، صدفی و کرافت، در آژانس تبلیغات نگارین در کمترین زمان ممکن و تیراژ های پایین وجود داشته و علاوه بر این برای ارائه حرفه ای تر می توانید  از پاکت اختصاصی نیز در کنار آن بهره بگیرید.

کارت دعوت

از جمله ابزارهای ضروری برای برگزاری رویدادها، جشنواره ها، سمینارها، همایش ها و نمایشگاه های مختلف، طراحی و چاپ کارت دعوت است. طراحی و چاپ کارت دعوت و کارت تبریک اختصاصی وسیله ای برای انتقال پیام برند به مخاطبین و برقراری ارتباط صمیمی با آن هاست. امکان چاپ کارت دعوت بر روی انواع کاغذهای خاص و فانتزی مثل تحریر، گلاسه ، فابریانو ، کتان، صدفی و کرافت، در آژانس تبلیغات نگارین در کمترین زمان ممکن و تیراژ های پایین وجود داشته و علاوه بر این برای ارائه حرفه ای تر می توانید از پاکت اختصاصی نیز در کنار آن بهره بگیرید.

کارت تبریک

طراحی و چاپ کارت تبریک اختصاصی وسیله ای برای انتقال پیام برند به مخاطبین و برقراری ارتباط صمیمی با آن هاست. این امر موجب ایجاد حس وفاداری در مشتریان شده و این فرصت را برای شما فراهم میکند تا مشتریان معمولیتان را به مشتریان وفادار تبدیل کنید . امکان چاپ کارت تبریک بر روی انواع کاغذهای خاص و فانتزی مثل تحریر، گلاسه ، فابریانو ، کتان، صدفی و کرافت، در آژانس تبلیغات نگارین در کمترین زمان ممکن و تیراژ های پایین وجود داشته و علاوه بر این برای ارائه حرفه ای تر می توانید از پاکت اختصاصی نیز در کنار آن بهره بگیرید.

گواهینامه

گواهینامه یا certificate برگه ای است که معمولا با گذراندن دوره های متفاوت آموزشی و فنی ، به شرکت کنندگان در دوره اعطا می شود. اعطای گواهینامه به شرکت کنندگان نشاندهنده اعتبار دوره آموزشی برگزار شده است و حتی در موارد بسیاری می تواند افراد را به شرکت در دوره تشویق کند. برای طراحی و چاپ گواهینامه اختصاصی خودتان حتی در تیراژ های پایین میتوانید با کارشناسان ما در تیم طراحی گرافیک نگارین تماس بگیرید.